Kişiler ya da kurumlar kendi  internet televizyon kanallarını hiç bir platformun kısıtlarına başlı kalmadan kendi logoları, kendi aldığı  reklamları  kurmak yani birer Web TV istemektedirler.

Medya Canlı İletişim  anahtar teslimi WEBTV projesi ile sizin  stüdyo kurulumu dahil, tüm yazılım ve server altyapınızı kurarak projelendirmektedir.

Web TV Hizmetimizde  video dosyalarınızı Medya Canlı Serverlarına FTP  ile upload yaparak yüklersiniz.  Daha sonra Medya Canlı Kontrol panelinizde server üzerindeki video dosyalarınızı playlist yaparak yayınlarsınız.  Bu şekilde her hangi bir bilgisayara ihtiyaç duymadan server üzerinden yayın yaparsınız.  Kamera ile canlı yayın gireceğiniz zaman ise bilgisayarınızdan yayına başlarsınız. O zaman server yayını kesilir ve canlı yayınınız başlar.  Canlı yayın bittikten sonra ise otomatik olarak tekrar server yayını başlayarak kesintisiz olarak Web TV niz yayınına devam eder. Tamamen full otomasyon sistemine sahip web tv hosting kontrol panelinden oluşturduğunuz playlistleri dilediğiniz gün dilediğiniz saatte devreye alıp dilediğiniz saate yayınına son verirsiniz.  Böylece sadece bir kaç dakikanızı ayırarark bir aylık yayın akışınızı oluşturup  bir sonraki planlamaya kadar tüm yayıncılık işlemleri Medya Canlı Serverları sizin için yapacaktır.

 

 

 

Fiyat talebi için lütfen Bize Ulaşın.